طول مطالعه: 4 دقیقه

». در مورد اتریوم کلاسیک میدانیم که سختی شبکه آن به طرزی چشمگیر پائینتر از اتریوم است. در آن زمان، در کمتر از ۳۰ روز، چیزی حدود ۱۴ درصد از کل ارز اتریوم استخراج شد. این رمرارز در حال حاضر چیزی حدود ۵ دلار قیمت دارد. با این حال، شواهد امر حاکی از آن است که این مداخله دولتهای نهم و دهم نه تنها موجب بهبود عملکرد بخش مسکن نشد بلکه با ایجاد «اختلال در قواعد بازار مسکن»، بروندادهایی چون تحریک سوداگری مسکن، افزایش شدید قیمت مسکن، عدم تطابق عرضه و تقاضای مسکن، افزایش طول دوره انتظار مسکن، گسترش حاشیهنشینی و افزایش تعداد خانههای خالی را به دنبال داشت.

خرید گیم تایم 2 ماهه هک شدن اتریوم، خدشه و ضرر بسیار به اتریوم رساند و نام این پلتفرم را تا مدتها از اعتبار انداخت. طرحی که نام داشت که پیشتر در مورد آن توضیح دادهایم. در کل، دو راهحل برای توسعهدهندگان وجود داشت تا از این مشکل جلوگیری نمایند. همچنین در این پلتفرم، امکان ایجاد نیز وجود داشت که سرمایهگذاران با استفاده از آن میتوانستند توکنهای شخصی برای خود درست کرده و در آن به برنامههای غیرمتمرکز خود توسعه بدهند. ​ ​!

ولادیمیر پوتین در ساختار کدنویسی تابعی وجود داشت که این امکان را به سرمایهگذاران میداد تا هر وقت که بخواهند توکنهای را پس داده و اتریومهایشان را استرداد نمایند. از این رو، اتریوم با مقاصدی بزرگتر پا به عرصه گذاشت تا بتواند جهان بلاکچین و رمزنگاری را بیش از پیش بزرگتر کند. در قبال اتریومهای واریز شده به صنوق دائو، سرمایهگذاران توکنهایی دریافت میکنند که با آنها میتوانستند حق رای پیدا کنند. پروژه به عنوان اولین سازمان خودگردان غیرمتمرکز، فعالیت خود را به صورت گسترده آغاز کرد و توانست در مدت زمانی بسیار اندک، به عنوان یک پروژ موفق، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار را در قالب ارز دیجیتال اتر دریافت کند.

خرید گیم تایم Tbc
این بلاکچین، بستری است برای اجرا کردن قراردادهای هوشمند و همچنین که میتواند بدون حضور واسطهها، باعث فعالسازی اپلیکیشنهایی شود که به صورت توزیع شده فعالیت دارند. از این رو، روند و سازوکار اتریوم به شکلی بنیادین تغییر خواهد کرد. چرا که این شبکه در سالهای اخیر به عنوان یک شبکه متروک شناخته شده است که تمایل افراد به حضور در آن را به شکلی عظیم کاهش داده است. با این همه، هاردفورک عظیم اتریوم در بلاک ۱.۹۲۰.۰۰۰ صورت گرفت.

اگر در انتخاب هدف، اشتباه صورت پذیرد، هر چه حرکت تندتر باشد، فاصله از هدف اصلی بیشتر خواهد شد. قابل کتمان نیست که همچنان بخشی از دولت و بخش بزرگتری از مجلس قائل به لزوم تولید هر چه بیشتر مسکن بوده و هستند و با وارد کردن اتهام کمکاری بر وزارت راه و شهرسازی آخوندی، بر این وزارتخانه خرده میگیرند که اگر مخالف مسکن مهر هستید به جایش چه طرحی را میخواهید اجرا کنید! بهعنوان مثال اگر در کشور با مازاد عرضه ماکارونی و انبارهای پُر کارخانههای تولید ماکارونی مواجه هستیم نباید از ترس اینکه آمار رشد تولید ماکارونی کاهش نشان دهد سرمایهگذاری در این صنعت را با دوپینگ و مداخله دولتی افزایش دهیم.

رونمایی آیفون ۱۳
این در حالیست که اتریوم به دنبال این موضوع است که با استفاده از الگوریتم ، مانع از استخراج آن توسط دستگاههای شود. بدین ترتیب، با اجرا شدن روند استخراج جدید اتریوم، امکان استخراج آن تنها با کارتهای گرافیک ممکن میشود و استخراج اتریوم کلاسیک را میتوان همچنان با دستگاههای نیز انجام داد. بدین ترتیب، شاید بشود گفت که در نبرد بین اتریوم کلاسیک و اتریوم، آنچه باعث موفقیت اتریوم یا شد، تنها قدرت شبکه بود، نه ایدئولوژی آن.

این شبکه قصد دارد به عنوان یک ابر کامپیوتر غیرمتمرکز در جهان شناخته شود که با ارز دیجیتال اتر یا شناخته شده است. این موضوع باعث میشد تا توسعهدهندگان قادر باشند ایدههای خود را به مرحله اجرا درآورند. حال آن که اتریوم کلاسیک چنین نقشهای را در سر ندارد. شاید بتوان عمدهترین تفاوتی که بین اتریوم و اتریوم کلاسیک وجود دارد را در قدرت شبکه آنها در نظر گرفت.

خرید ایرپاد پرو 2021

از این رو، تصمیم بر این شد که جامعه مخالف، همچنان نسخه قدیمی خود را داشته باشند و اعضایی که طرفدار و حامی هاردفورک بودند نیز نسخه جدیدی از شبکه اتریوم را در اختیار بگیرند. به این معنا که برای بازگشت دادن داراییها، با استفاده از ایجاد فورک در بلاکچین داراییهای به سرقت رفته را بازگرداند. یعنی بلاکی که پیش از رخ دادن هک انجام شده بود. پیش از هر چیز، مروری کنیم بر خودِ اتریوم!

در آن زمان همه چیز خوب پیش میرفت و تمام شرایط به نفع جامعه اتریوم و طرفداران آن بود تا اینکه در همان سال ۲۰۱۶ و در تاریخ ۱۷ ژوئن، یک هکر ناشناس موفق شد با استفاده از باگ امنیتی در کدنویسی ، بیشتر از ۵۰ میلیون دلار اتریوم را از این سیستم هک کند! این موضوع باعث شد که در عرض چند روز، ارزش اتریوم از ۲۰ دلار به ۱۲ دلار برسد و همه افراد جامعه اتریوم را در شوک قرار دهد.

این موضوع از این لحاظ حائز اهمیت است که گاه نقدهای غیرکارشناسی شنیده میشود که مثلا چرا عملکرد فلان نهاد مالی که وزارت راه و شهرسازی در پی راهاندازی و توسعه آن بوده، اندک است! منظور از قدرت شبکه، در واقع همان تعداد کاربران و نیز سیستم سختافزاری ابرکامپیوتر توزیع شده آن است. اتریوم کلاسیک دارای محدودیت در کوینها بوده و تعداد آنها به ۲۱۰ میلیون واحد محدود است. اتریوم کلاسیک دارای ابزارهای توسعه محدودی بوده که باعث سخت شدن روند توسعه برنامهها در آن شده است.

خرید گیم تایم 30 روزه

رتبه اتریوم کلاسیک بعد از ایجاد فورک، دائماً روند نزولی را طی کرده است و بعید میدانیم که توان بازیابی خود را نیز حتی داشته باشد. ششم، تحریم و رکود اقتصاد ملی، توان اقتصادی خانوار را محدود میکرد. درباره تفاوتهای اتریوم و اتریوم کلاسیک یک تفاوت عمده دیگر نیز وجود دارد. تفاوت اتریوم و اتریوم کلاسیک در موارد مختلف کدامند؟ برنامههای غیرمتمرکزی که در شبکه اتریوم وجود دارد، در مقایسه با اتریوم کلاسیک ، به طرزی چشمگیر بالاتر است. ​​​!

آخرین بروزرسانی در: