طول مطالعه: 4 دقیقه

., & , . (2022)

در ۹ اسفند، کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد شیب نمودار ابتلا به ویروس کرونا در روزهای آینده کماکان صعودی خواهد بود. اولین مبتلایان به کرونا در کشورهای لبنان ، بحرین ، عراق ، افغانستان ، عمان ، پاکستان ، گرجستان ، جمهوری آذربایجان ، عربستان ، استونی ، نیوزیلند و مجارستان همگی افرادی هستند که طی سفر به ایران به این ویروس آلوده شده اند. روز چهارشنبه ۱۴ اسفند حسن روحانی ، رییس جمهور سابق ایران گفت:شیوع ویروس جدید کرونا تقریباً تمامی استان های کشور را دربرگرفته است.

اتریوم مرج شد با توجه به شیوع بسیار بالای بیماری کووید-۱۹، مسئولان شهری، اپیدمیولوژیست ها و کارشناسان باید در مورد نحوه پراکنش ویروس و شیوع بیماری، استراتژی های سریع و مناسبی را برنامه ریزی کنند.به همین دلیل در سال ۱۳۹۹ و چند ماه پس از شروع همه گیری کووید-۱۹، دکتر حمید سوری؛ استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه همکاران خود مطالعه ای درباره میزان بروز این بیماری در مناطق مختلف شهر تهران انجام داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛مریم کوشکی روز پنج شنبه سوم شهریور ماه در خصوص آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان به رسانه ها ، اظهار کرد: با توجه به یک فوتی جدید تعداد قربانیان این ویروس به 2 هزار و 886 نفر است. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: 48 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در این استان شناسایی شد تا مجموع مبتلایان به 225 هزار و 741 نفر برسد.او عنوان کرد: هم اکنون 185 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان بستری و در حال درمان هستند.انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟

کرونا در مازندران طبق یافتههای حاصل از مصاحبه با دهیار فعلی و شوراهای سابق و برخی پاسخگویان در پاسخ به سؤالات باز پرسشنامه، درباره علت این موضوع (پیامدهای ضعیف اجتماعی و کالبدی فعالیت غیر رسمی کالا) در روستای گچین، میزان مشارکت بسیار کم روستاییان در دیگر کارهاست. بدین منظور در این پژوهش این سؤالات ارزیابی قرار شده است: 1- آثار گوناگون اقتصادی، اجتماعی و کالبدی فعالیت در حوزه قاچاق کالا در توسعه مناطق روستایی واقع در حوزههای تجاری دهشیخ و گچین به چه صورت بوده است؟

ولادیمیر پوتین جوانی

3- چرا با وجود اینکه، این فعالیت رونق اقتصادی بسیار خوبی برای هر دوی این سکونتگاهها به دنبال داشته است و حتی در این حوزهها، عملکرد و شهرت منطقهای و فرامنطقهای دارند، این اثرگذاری در ابعاد کالبدی و اجتماعی آن به گونه ای متفاوت انعکاس یافته است؟ از نظر سطح سواد پاسخگویان، یافتههای بهدستآمده نشان میدهد که این نسبتها در هر روستاهای هر دو منطقه بسیار به یکدیگر نزدیک و نسبتاً یکسان بودهاند. &;​!

بورس کالای ایران
در ۸ اسفند مایک رایان مدیر اجرایی برنامهٔ فوریت های پزشکی سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران که در هفتهٔ گذشته فقط دو مورد ابتلا داشته است، امروز تا ۲۴۵ مورد آلودگی به کرونا را تأیید کرده است. در اواسط فوریهٔ ۲۰۲۰ ایران پس از چین به دومین نقطهٔ کانونی گسترش ویروس کرونا در جهان تبدیل شد. این موضوع نیز طبق یافتههای حاصل از مصاحبههای باز با پاسخگویان به تفکرات سنتی و سبک زندگی سنتی تجار منطقه و علاقه و رغبتنداشتن به ساختوسازهای جدید آنها بازمیگردد.

زلنسکی قبل از ریاست جمهوری به گفتهٔ رایان این بیماری بدون هیچ گونه شناسایی وارد ایران شده و ممکن است ابعاد آن بسیار بیشتر از چیزی باشد که می بینیم. در پی بحران دنیاگیری بیماری کروناویروس در نقاط مختلف جهان، دنیاگیری کروناویروس در ایران به صورت رسمی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ تأیید شد. هرچند به گفته برخی متخصصان از دی ماه بیمارانی با علایم کروناویروس به مراکز درمانی مراجعه کرده اند که به علت نو پدید بودن بیماری مورد شناسایی قرار نگرفته اند و به گفته معاون وزیر، چون در مقطع اوج همه گیری بیماری آنفلوانزای بود، نظام سلامت به اشتباه آن را آنفلوانزا تشخیص داده و دیر متوجه ورود بیماری می شود.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو Yjc به گزارش ایران اکونومیست،کلان شهر تهران، ۲۰ درصد از جمعیت ایران را در خود جای داده است و دارای تراکم بالایی از ساکنین است که به طور نامتناسب در شهر پراکنده شده اند. طبق آخرین سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1390، جمعیت روستاهای دهشیخ و سیگار به همراه روستاهای چاهشیخ، جری و کرهموچی در مجموع 4467 نفر در قالب 1124 خانوار و روستاهای گچین، مغآباد بالا و پایین در مجموع 1295 خانوار گزارش شده است.

زلنسکی کشته شد از ۳ اسفند ۱۳۹۸ وضعیت در ایران از سفید خارج و وارد وضعیت زرد شد. بخشی از این مطالعه به تازگی در ژورنال منتشر شده است. همچنین در همه این مطالعات بیکاری و ضعف فعالیتهای اقتصادی در منطقه، مهمترین دلایل گرایش روستاییان به قاچاق کالا شناسایی شده است. یکی از فعالیتهای غیررسمی، رشد مبادلات مرزی غیررسمی (قاچاق کالا) است. بر اساس فرمول کوکران از میان جامعه آماری، 156 پرسشنامه در روستاهای منطقه تجاری دهشیخ و 160 پرسشنامه در روستای منطقه تجاری گچین تکمیل شده است.

ایرپاد پرو یا روستاهای دهشیخ و سیگار، چاهشیخ و کرهموچی (با عنوان منطقه تجاری دهشیخ) در جنوب استان فارس (شهرستان لامرد) و روستاهای گچین، مغاحمدپایین و مغ احمدبالا (با عنوان منطقه تجاری گچین) در استان هرمزگان (شهرستان بندرعباس) از جمله مکانهایی هستند که به خصوص در سالهای اخیر در حوزه ورود غیر قانونی و غیررسمی کالاهای خارجی اشتغال دارند و این فعالیت، اقتصاد غالب ساکنان این روستاها به شمار میرود. در صورتی که همین رتبهها در روستای گچین به ترتیب متعلق به شاخص اقتصادی، اجتماعی و کالبدی است.

در جدول شماره 3 شاخصها و مؤلفههای بررسیشده بیان شده است. , , . , , , , .

رونمایی آیفون ۱۳

, . . , . (2010). : , . , . . (2010). () -. (). ). : . , ., , . & , . (2009). .

: . , . (2003). , , , .

آخرین بروزرسانی در: