طول مطالعه: 5 دقیقه

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست! ریشه هم هرگز اسیر باد نیست! فاصله ای نیست ! انگار خدایی نیست و بعد از مرگ متوجه شوم که خدایی هست … خدا هست دستتوبگیره و بلندت کنه. وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم. خدای من خداییست که دست گیر است نه مچ گیر!  ​​.

خرید گیم تایم Eu گفتم از تو خیلی دورم؛ گفت من از تو نه. من خدایی دارم، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها ! چه بچهگانه است که فکر میکنیم همهاش را به تنهایی، رنگ کردهایم. خدایا منو ببخش که همیشه برای همه چیز و همه کس به اندازه کافی وقت دارم جز تو… انچه نمیدانی نکن چون همیشه امیدی هست گر چه میان مردابی تا گلو غرقم اما… خدایا منو ببخش اگه یه وقتایی فکر میکنم وظیفه ات هست که همه چیز رو بهم بدی و یه جورایی همیشه ازت طلبکارم…

قرعه کشی خودرو 25 تیر 1401 خدایا منو ببخش اگه همیشه به فکر رضای همه ی هیچ ها هستم؛ ولی به فکر رضای تو که همه هستی نیستم… خدایا منو ببخش اگه یه وقتایی تورو دشمن خودم میدونم و همه ی هیچ ها رو دوست خودم… خدایا منو ببخش اگه بابت اون چیزهایی که بهم ندادی اون جور که باید شکرت رو به جا نمی آرم… خداوند برای حقیقت دروازههای بسیاری تعبیه کرده تا به هر مؤمنی که بر آنها میکوبد، خوشآمد بگوید. باران رحمت خدا همیشه می بارد، تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم!

قرعه کشی ایران خودرو 3 ماهه بر خاک افتادن لیاقت و سعادت میخواهد اگر که در برابر خداوند متعال باشد. اگر ذرهبین نگاه قوی باشد، در تمام صفحههای ورق خورده زندگی اثر انگشت او دیده میشود. ذلت و شقاوت میخواهد، اگر در برابر غیر خدا باشد. خداوند از راههای عجیب و غریب بندگانش را رهبری میکند و ما معتقدیم که مقصود خداوند فقط شاد و خوشبخت ساختن ماست؛ اما خودمان نمیدانیم که خداوند چه نوع خوشبختی را در حقمان روا داشته و از چه راهی به دستمان رسانده است.

من چیزی نمیبینم، آینده پنهان است. گاه گاهی سخنی می گوید با دل کوچک من ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ! کمی دل بریدن میخواد… دلم کـــــــــــمی خدا میخواد… گفتم خدایا دلم را ربودند؛ گفت پیش از من؟ دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت! کمی دور شدن از این آدمها… گفتم با این همه مشکل چه کنم؟ گفتم که من و این همه عصیان چه کنم؟ ​​​.

گفتی که بیا من آمدم یا الله .
دستم را میگیرد همان طور که هستم! خدایا منو ببخش که بهت اعتراض میکنم وقتایی که دستم رو با مهربانی می گیری و از پرتگاه نجاتم میدی… که منم منتظر فریادت… روی هر پله ای که باشی، خدا یک پله بالا تر است. زندگی چون پیچک است ! گفت چون من از تو هستم و تو از من. من از تو می خواهم ، بگیری! من وضو خواهم ساخت… گفتی که بیا من آمدم یا الله . به صدا در می آید که نترس !

عکس نوشته خدایا، عکس نوشته خدا و شکرگزاری، عکس همراه با متن در مورد خدا، عکس شعر خدا، عکس نام خدا، عکس نوشته های معنوی در مورد خداوند، عکس نوشته های راز و نیاز با خدا، همه را در سایت روزانه مشاهده نمایید. چه بسا خداوند هر گرهای را که در کار ما میاندازد همچون گرههای قالی باشد که نهایتاً قصد دارد با آنها نقشی زیبا را بیافریند. ٬ از چه بگویم که همه دلواپسی هایم را تک تک می دانی .

یک شکر تو از هزار نتوانم کرد . ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺍﻧﻪﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﺳﯿﺐ ﺭﺍ ﺑﺸﻤﺎﺭﺩ ﺍﻣﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ میتواند سیبهای یک دانه را بشمارد. ﺯﻧـــﺪﮔــﯽ ﺭﺍ ﺑـــﻪ ﺍﻭ ﺑﺴــــﭙﺎﺭ . لیاقت و سعادت برایت آرزو دارم. آرزو هات را یه جا بنویس و یکی یکی از خدا بخواه. خدایا منو ببخش که همیشه تو ناخوشی ها یادم می افته که یه خدایی هم دارم… خدایا مرا ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه تو نبود…

رونمایی آیفون Se 2022

خدایا ! وقتی از همه کس و همه چیز و همه جا ناامید شدم تو بودی که چشمه های امید را در سراسر وجودم فوران دادی و مرا دوباره به خود باز گرداندی. خدایا ! می دانم هستی چون همیشه مهربانیهایت را به من ارزانی داده ای و عشق بی مثالت را نثارم کردی . خدایا عاشق آرامش اسمتم.. خدایا ! می دانم هستی چون وقتی کسی دلم را می شکند تکه های آن را تو به هم می چسبانی.

قرعه E2 80 8cکشی ایران خودرو خدایا ! می دانم هستی چون هق هق گریه هایم را تنها تو می شنوی و اشکهایم تنها با یاد تو پاک می شود. گفتم خدایا دوستت دارم؛ گفت بیشتر از من؟ و احساس می کنم هیچ چیز نمی تواند مرا از پای دربیـاورد ! گفتم هیچ کسی کنارم نمانده؛ گفت بجز من. گفتم درون قلبم خالیست؛ گفت پرش کن از عشق من. تو بندگی کن و انسان باش همه دنیا برای تو … و برای خویشتن خویش ، آگاهی و عشق می طلبم .

رئال مادرید مقابل آربی لایپزیگ

نام آفتابگردان ما را به یاد خورشید می اندازد، نام انسان آیا کسی را به یاد خدا می اندازد؟ ستاره ای هر چند کوچک سو سو می زند امید داشته باش… اما بخاطر خدا و تنها به امید او ، به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد … خداوند وقتی میخواهد کسی را فاسد سازد، او را به همه آرزوهایش میرساند. کمی رسیدن به خدا… خدا از همان چیز ناامیدت میکند… گفتم خدایا کمک خواستم؛ گفت غیر از من؟

آیفون 14 معمولی
گفتم خدایا از همه دلگیرم؛ گفت حتی من؟ گفتم نگران روزیم؛ گفت آن با من. گفتم دست نیاز دارم؛ گفت بگیر دست من. گفت با یاد من. گفت توکل به من. به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام، بی صدا، همیشگی. خدا به خواستش نرسید . فال هفتگی عشق ❤️ 19 تا 25 شهریور ماه و طالع بینی رخدادهای… ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻃﻮﻃﯽ ﺩﺭ ﻗﻔﺲ ﺍﺳﺖ ﻭ ﮐﻼﻍ ﺁﺯﺍﺩ.. ﮐﻼﻍ ﻭ ﻃﻮﻃﯽ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺯﺷﺖ ﺁﻓﺮﯾﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ.

ﻃﻮﻃﯽ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺯﯾﺒﺎ ﺷﺪ ﺍﻣﺎ ﮐﻼﻍ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻮﺩ. ﻣﺪﯾﺮ ﻭ ﻣﺪﺑﺮ ﺁﻥ خداوند ﺍﺳﺖ… بی منّـــــــــــــــــت … ! حکایت عجیبیست رفتار ما. من عطاهایت را . گفتم آخر چگونه آرام گیرم؟ تابه سر منزل زیبای حقیقت برسم… ﺍﺳــﺖ . . . ﺍﯾﻤـــﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ . . خــــدایا… همه از تو می خواهند ، بدهی… همین و بس .

آخرین بروزرسانی در: