طول مطالعه: 5 دقیقه

رئیس جمهور روسیه اخیرا به طور قابل توجهی در اطراف صورت و گردن پف کرده به نظر میرسد. بر اساس تغییراتی که در قانون اساسی روسیه در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی ایجاد شد او میتواند تا سال ۲۰۳۶ میلادی رئیس جمهور باقی بماند. اقدامات افراطی او برای جلوگیری از ابتلا به ویروس در صورت داشتن یک بیماری زمینهای منطقی خواهد بود. در طول یک دیدار تلویزیونی «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه نیز در آن سوی یک میز طولانی و غیرعادی نشسته بود. ​​​.

دلار به یورو

بسیاری از کسانی که به دیدار او رفتهاند از جمله رهبران تجاری، سیاستمداران و کارکنان، مجبور شدهاند بیش از دو هفته در هتلها قرنطینه شوند. ارزیابی یک مقام فرانسوی پس از دیدار مکرون رئیس جمهوری فرانسه با پوتین پیش از جنگ اوکراین به نکتهای اشاره داشت. به همین دلایل، بسیاری از ناظران پوتین از او انتظار داشتند که «تاکتیک سالامی» را اتخاذ کند و اوکراین را «تکه به تکه» در یک دوره زمانی مشخص هدف قرار دهد.

او جزئیاتی در مورد آن چه که نظر او را اثبات کند ارائه نکرده است. روبیو بعدا گفت که به نظر میرسد پوتین از مشکلات مرتبط با سلامت عصبی - فیزیولوژیکی رنج میبرد. او بعدا در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شد. این فیلم بعدا ویرایش شد و کرملین اعلام کرد که حال او کاملا کاملا خوب است. در همین حال، «جو بایدن» همتای امریکایی او که یک دهه از وی بزرگتر است با مشاورانش دور یک میز نسبتا کوچک جمع میشود و جلسه برگزار میکند.

با این وجود، او در مطرح کردن نکات آزاد است. او همیشه یک قاتل بوده است، اما مشکل او اکنون متفاوت و مهم است». روبیو گفته بود: «کاش میتوانستم مسائل بیشتری را به اشتراک بگذارم، اما در حال حاضر، میتوانم بگویم برای بسیاری کاملا واضح است که چیزی با پوتین اشتباه پیش میرود. به نظر میرسد یک فوریت برای حمله به اوکراین وجود دارد که ممکن است ناشی از عوامل شخصی نیز باشد». این موضوع میتواند شامل داشتن افکار عجیب یا ترسناک باشد».

عوارض جانبی استروئیدها شامل افزایش خطر عفونت، مانند سرفه و سرماخوردگی، و «تغییرات در خلق و خو و رفتار» است. افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر در معرض خطر ابتلا به موارد شدید کرونا و سایر عفونتها هستند.این شامل کسانی میشود که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی را مصرف میکنند. به گفته «گاهی اوقات زمانی که استروئیدها در دوزهای بالاتر مصرف شوند، ممکن است باعث سردرگمی یا تغییر در تفکر شوند. حتی اگر بدتر از این نباشد ممکن است دوزهای بالایی از استروئیدها یا داروهای دیگر را مصرف کند.مسکن ملی اصفهان᠎​​​​​​!

این وضعیت ظاهری او به گمانه زنیهایی دامن زده که نشان میدهند او ممکن است تحت درمان با استروئیدها باشد. ما میدانیم که او از مشکلات کمر گلایه داشته است. پوتین ۶۹ساله میگوید که واکسن اسپوتنیک را تزریق کرده، اما فیلمبرداریای از این تزریق صورت نگرفته است. موارد ابتلا به کووید اخیرا در روسیه افزایش یافتهاند، اما تلاشهای خارق العاده برای نگه داشتن پوتین در یک «حباب» به ماهها قبل بازمی گردد.

جام جهانی ۲۰۰۲

​!

پوتین در ماموریت خود برای بازگرداندن سرزمینهای از دست رفته روسیه دیدگاهی طولانی مدت داشته است. در جلسهای که پوتین دستگاه امنیتی خود را تحقیر کرد مقامهای ارشد امنیتی او همگی مجبور شدند در آن سوی اتاقک غول پیکر مرمری بنشینند. او در سال ۲۰۰۸ میلادی، در حمایت از جمهوریهای خود خوانده اوستیای جنوبی و آبخازیا به گرجستان حمله کرد. در نوامبر ۲۰۲۰ میلادی، پوتین در جریان دیداری با وزیر دارایی خود که از طریق تلویزیون نیز پخش شد دچار سرفه طولانی شده بود.

پروفسور سولوی در سال ۲۰۱۹ از این موسسه استعفا داد و گفت که «فشار سیاسی» عامل کناره گیری او بود. او هم چنین اشاره کرد که پوتین ممکن است در سال ۲۰۲۱ به دلیل ترس از سلامتیاش استعفا دهد. به گزارش فرارو به نقل از دیلی تلگراف، شواهد فزایندهای وجود دارند که نشان میدهند ولادیمیر پوتین ممکن است به یک بیماری جدی مبتلا باشد و تصمیم اخیر او صرفا ناشی از غرور یا تاثیرات انزوای ناشی از کووید نیست بلکه شرایط جسمانیاش او را به قمار فعلی علیه اوکراین کشانده است.

این به او زمان زیادی برای تصاحب تدریجی سرزمین را میدهد. به نقل از این مقام، پوتین مانند زمانی که مکرون دو سال پیش با او ملاقات کرد نبوده است. او جمهوری خواه ارشد در کمیته اطلاعات سنا است. «مارکو روبیو» سناتور جمهوری خواه در اواخر هفته زمانی که گفت «چیزی با پوتین بد پیش میرود» یک پیام را ارسال کرد. این شاخص در فصلهاي مختلف و تحت تاثیر تعطیلات ایام مختلف سال ، مورد تصحیح قرار میگیرد.

قرعه کشی خودرو تیر 1401

این دو شاخص میزان شروع به ساختن خانه هاي مسكوني جدید را نشان میدهند. بازار سهام هر کشور شاخص میزان رشد و حرکت اقتصادي آن کشور است. او سخت گیرتر و ایدئولوژیکتر بوده است. فرارو- پس از تصمیم اخیر «ولادیمیر پوتین» برای حمله به اوکراین گمانه زنیها در مورد وضعیت سلامتی او در حال افزایش است. هیل که بیش از یک بار با پوتین ملاقات کرده است میگوید: «او نسبتا پف کرده است. با این وجود، او به طرز عجیبی چند هفته پیش با «بولسونارو» رئیسجمهور برزیل که واکسینه نشده دست داد و کنارش نشست.

به این ترتیب، او اطلاعات طبقهبندی شدهای را میبیند که نمیتواند در مورد آن صحبت کند. هم چنین، هنوز هیچ پاسخ قاطعی در مورد اینکه چرا پوتین در سال ۲۰۱۵ میلادی به مدت ۱۰ روز از دید عموم ناپدید شد وجود ندارد. گمانه زنیهای زیادی در مورد اینکه چرا پوتین دست به چنین فاصلهگذاری اجتماعی شدیدی زده وجود دارد. اظهارنظرهای فزایندهای وجود دارند مبنی بر اینکه اگر ایالات متحده اطلاعاتی در مورد بیماری پوتین دارد باید آن را در اختیار جهان قرار دهد.

امانوئل مکرون مجبور شد در انتهای یک میز ۴ متری بنشیند. روبیو یک نظریهپرداز توطئه اینترنتی نیست. شش سال پس از آن کریمه را ضمیمه خاک فدراسیون روسیه کرد. به گفته «فیونا هیل» کارشناس ارشد سابق کاخ سفید در امور روسیه پوتین در حال حاضر «بسیار عالی به نظر نمیرسد». هم چنین، گزارشهایی مبنی بر وجود تونلی منتهی به دفتر وی وجود دارند که در آن مواد ضدعفونی کننده به روی بازدیدکنندگان پاشیده میشود.

آخرین بروزرسانی در: