طول مطالعه: 5 دقیقه

در حالی که ابعاد تقریباً یکسان است، برآمدگی دوربین در عقب بسیار طولانی تر است. قیمت پایین تر از حد انتظار استقبال می شود، اما آیا برای ارتقا دهنده های احتمالی کافی است؟ در حالی که نمایشگر همیشه روشن انرژی بیشتری صرفه جویی می کند، در واقع می تواند باتری را برای کسانی که از تلفن خود به عنوان ساعت استفاده می کنند صرفه جویی کند. یکی از چیزهایی که ممکن است در اینجا تفاوت ایجاد کند، میزان اطلاعات روی نمایشگر همیشه روشن است: میتوانید فقط زمان را نشان دهید، یا یک تصویر زمینه کامل و ویجتهایی داشته باشید که وقتی تلفن را روشن میکنید، خاموش و کسلکننده باشند.

رئال مادرید مایورکا نکته ای که حداقل در ابتدا هنگام استفاده از آیفون ۱۴ پرو مکس جدید متوجه خواهید شد، برآمدگی بزرگتر برآمدگی دوربین در پشت است. اپل حداقل برای یک سال دیگر به لایتنینگ ادامه خواهد داد، و این برای همه کسانی که نمیخواهند شارژرهایشان را تعویض کنند، تسکین خواهد داد. ما گمان می کنیم که در چند روز استفاده، دیگر حفره های صفحه نمایش را نمی بینید، اما در آزمایش اولیه ما برای تماشای یک یا دو فیلم، به دلیل این واقعیت که صفحه به جای بریدگی که به دور آن پیچیده شده بود، به نظر بسیار رایج بود.

باز هم، درک واقعی قدرت این گوشی بدون اجرای معیارها و - مهمتر از آن - امتحان کردن آن در زندگی واقعی دشوار است، اما ما نمی توانیم برنامه های زیادی را ببینیم که واقعاً بر قدرت داخلی این دستگاه تأثیر بگذارد. اما تفاوت ها در اینجا بیشتر از عمق پوست است و ناچ پویا یک تغییر واقعی برای دستگاه است. این جزیره پویا نامیده می شود که با معرفی آن خنده به پا کرد، اما احتمالاً به سرعت در کمترین زمان به زبان رایج رایج اپل خواهد رفت. ​&;&;.

اتریوم رایگان

جزیره پویا یا ناچ جدید ایفون ۱۴ پرومکس یک تغییر واقعاً جالب است و ما فکر میکنیم که کاربران آن را دوست خواهند داشت و به سرعت به آن عادت میکنند - اگرچه این شکل قرص برای برخی از برنامهها مانع است. سوئیچ فیزیکی بیصدا باقی میماند (که برای بسیاری از کسانی که در ترس از بیصدا کردن سریع موبایل خود زندگی میکنند بسیار خوشایند خواهد بود)، و همانطور که انتظار میرفت هیچ کانکتور -در پایین وجود ندارد.

در آزمایش اولیه ما، اپل آیفون ۱۴ پرو مکس از نظر ظاهری تفاوت چندانی با ۱۳ پرو مکس ندارد. با این حال، اگر از ناچ ۱۲ یا ۱۳ بگذریم، تفاوت چندانی را مشاهده نکردیم. آیفون ۱۴ پرو مکس از ۱۰۹۹ دلار / ۱۱۹۹ پوند / ۱۸۹۹ دلار استرالیا شروع می شود که ۱۰۰ دلار کمتر از حد انتظار است. آیا در رابطه با این مقاله در مورد تاریخ عرضه آیفون ۱۴ پرو مکس | قیمت و مشخصات 14 سوالی دارید؟

خودرو ملی روسیه صفحه نمایش 14 دارای صفحه نمایش همیشه روشن جدید نسبتاً جالبی است. این ویژگی جدید به این دلیل فعال شده است که فناوری صفحه نمایش به کار رفته در گوشی اکنون دارای همان قابلیتهای اپل واچ است، جایی که میتواند سرعت آن را تنها به یک رفرش در ثانیه کاهش دهد و همچنان مقداری محتوا را روی صفحه نمایش دهد. این ویژگی از آنچه انتظار داشتیم غنیتر است، با ویجتها، کاغذدیواری و ساعت همگی زمانی که تلفن قفل و خاموش است نشان داده میشوند - باید کمی با آن بازی کنید تا تصمیم بگیرید که آیا میخواهید همه ویجتها را نشان دهید یا خیر.

بیایید آن را انقلابی یا هر چیز دیگری بنامیم، زیرا برندهایی مانند سامسونگ به معنای واقعی کلمه سال هاست که این ویژگی را ارائه می دهند. ترکیب پیکسلهای بیشتر میتواند خود را به روشهای مختلفی نشان دهد، اما یکی از چشمگیرترین آنها احتمالاً (چون اکنون نمیتوانیم آن را آزمایش کنیم) توانایی ترکیب ۴۸ مگاپیکسل در یک تصویر ۱۲ مگاپیکسلی و همسویی پیکسلها خواهد بود. همانطور که در بالا ذکر شد، آیفون ۱۴ پرو مکس از نظر طراحی تفاوت چندانی با ۱۳ پرو مکس نخواهد داشت.

آیفون 14 پرو مکس قیمت
در دست مطمئناً با گوشیهای قبلی تفاوت چندانی ندارد، اما به نظر میرسد که این مشکلی برای طرفداران اپل در سالهای گذشته نبوده است - اما این مانع از این نمیشود که فکر کنیم آیفون ۱۴ باید یک جهش بزرگ به جلو باشد تا حرکت آیفون ادامه یابد. پیشسفارشهای آیفون ۱۴ از روز عرضه، ۷ سپتامبر آغاز میشود و میتوانید از ۱۶ سپتامبر آیفون ۱۴ پرو مکس را در دست بگیرید.

اگر قبلاً از یک آیفون با صفحه نمایش استفاده نکرده اید - که اگر از یکی از مدل های قدیمی آیفون ۱۱ می آیید امکان پذیر است - از وضوح و بازتولید رنگ، روان بودن و گستردگی کلی بسیار تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. این سنسور بزرگترین سنسوری است که اپل تا به حال در یک گوشی قرار داده است و اندازه ۱٫۹ میکرون ۴۸ مگاپیکسلی نور زیادی را به داخل خود وارد می کند.

ارتقاء دوربین آیفون ۱۴ پرو مکس بیشتر حول یک عنصر متمرکز است: سنسور ۴۸ مگاپیکسلی. آیفون ۱۴ پرو مکس بزرگترین، جسورترین و چشمگیرترین گوشی در سری آیفون های جدید اپل است و بنابراین گران ترین گوشی نیز می باشد. بله، گوشی را در پشت ضخیمتر میکند، اما به نظر ما برای گرفتن عکسهای بهتر ارزشش را دارد. واضح است که اپل میخواهد مطمئن شود که مدلهای قدرتمندترین مدلهای جهان هستند تا هزینههای اضافی را توجیه کند، اما واضح است که این یک گام به سمت بالا است.

هیچ دلیلی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم این اتفاق نیفتد، با توجه به داخلی های پیشرفته، اما با این وجود، تشخیص آن خوب است. اپل در تست های خود ادعا می کند که تصاویر در نور کم دو برابر خوب است، و اگرچه ما نتوانستیم همان را در منطقه آزمایش روشن ببینیم، پردازش درونی هوشمند به نظر می رسد. این ناچ به کناری تغییر می کند، بزرگترین نکته در چشم ما سرعتی است که آیفون ۱۴ پرو مکس می تواند با آن کار کند.

اگر بله، لطفاً در بخش نظرات مقاله به ما اطلاع دهید. به نظر می رسد شایعات مربوط به قدرتمندتر، با توانایی قوی برای باز و بسته کردن برنامه ها، عکس گرفتن و انجام کارهای سنگین به راحتی قابل قبول است. بنابراین شما به شخصی مانند سونی (که گفته میشود سازنده این سنسور است) نیاز دارید تا حسگر بزرگتری بسازد و اجازه دهد پیکسلهای بزرگتر آن همه نور دوستداشتنی را جذب کند.

آخرین بروزرسانی در: