طول مطالعه: 5 دقیقه

قیمت دیگر مدلهای آیفون 13 پرو و آیفون 13 با حافظهی مشابه چیزی حدود 200 دلار با یکدیگر تفاوت دارد. آیفون 13 معمولی نسخهی 829 دلار آیفون 13 است که هم از نظر سختافزاری و هم طراحی آن تفاوتهای قابل توجهی با نسخه مشابه خود در آیفون 12 داشته است. جلوهای جدید از آیفون به لطف رنگبندی جدید به بازار عرضه شده است که توانسته به زیبایی این گوشی افسانهای بیفزاید. کمپانی اپل در آیفون 13 کپی از پردازندهی استفاده کرده است که در مقایسه با سری سختافزارهای آیفون یعنی بایونیک سریعتر و کممصرفتر هستند.

قرعه کشی ایران خودرو 5 خرداد

همچنین مقاومت این گوشی مینی جدید در مقایسه با نسخهی قبلی خود یعنی آیفون 12 مینی از مقاومت و کیفیت ساخت بهتری برخوردار است. اما در نهایت در مورد آیفون 13 میبینیم که اپل کوتاه آمده و به نظر کاربران احترام گذاشته است. متأسفانه شواهد حاکی از آن است که اپل در سال 2022 نسخهی جدید این گوشی را به بازار عرضه نمیکند و همین باعث شده است که تقاضا برای این مدل آیفون 13 بیشتر باشد. بسیاری از کارشناسان آیفون 13 مینی را یک ابرکامپیوتر در میان تلفنهای هوشمند میخوانند و دلیل آن استفاده از پردازندهی فوقالعاده قوی، داشتن تکنولوژی 5و همچنین قابلیتهای دیگر است.

کرونا در مازندران پیشبینی میشود فروش آیفون 13 پرو مکس و آیفون 13 پرو با رنگ آبی روشن بیشتر از بقیهی رنگها باشد و مانند قبل این رنگ با استقبال بیشتری از سوی دوستداران آیفون مواجه شود. باتری آیفون 13 مینی در مقایسه با نسل قبلی آیفون مینی یعنی آیفون 12 مینی، عمر بیشتری دارد و با وجود تکنولوژی 5این گوشیهای جدید، عمر باتری نسبت به گذشته افزایش داشته است. لنزها و دوربینهای آیفون 13 در مقایسه با آیفون 12 از مقاومت بیشتری در مقابل آسیب برخوردار هستند.

این در حالی است که آیفون 13 معمولی از داشتن دوربین تله فوتو بیبهره مانده است. آیفون 13 مینی مانند دیگر گوشیهای آیفون نسل 12 و 13 دارای گواهینامه استاندارد است که به لطف آن میتوانید از ضد آب بودن گوشی اطمینان حاصل کنید. خوب البته این موضوع برای بسیاری از طرفداران آیفون که عاشق این کادر دوربینها بودند، اتفاق خوبی است. آیفون 13 پرومکس 240 گرم وزن و 7.7 میلیمتر ضخامت دارد که در مقایسه با آیفون 12 پرومکس 12 گرم افزایش وزن و 0.3 میلیمتر افزایش در ضخامت داشته است. ​​ ​.

بر اساس قراردادهای نامگذاری قبلی ، مجموعه آیفون 2021 می تواند 12یا 13 باشد و ما باید بیشتر به معرفی دستگاه های جدید نزدیک شویم. نمایشگری که برای آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس در نظر گرفته شده است مشابه نسل قبلی آیفون، یعنی آیفون 12 است. با وجود تمامی امکانات فوق العادهای که اپل برای دوربینهای پشتی آیفون 13 مینی در نظر گرفته است، از دوربین جلویی نیز غافل نشده است. داشتن ناچ کوچکتر همیشه تقاضای کاربران آیفون بوده است که اپل در طراحی آیفون 13 کپی به آن توجه کرده است.

پس دلیل این تفاوت قیمت 200 دلاری که در بین مدلهای آیفون قابل توجه است، چیست؟ برخلاف آیفون 12 مینی که دوربینها در امتداد یک خط صاف قرار گرفته بودند، این بار دوربینها در امتداد قطر قرار دارند. نکتهی جالبی که در آیفون 12 خودنمایی میکند تغییر ارگونومی دستگاه است. این آیفون جدید با 204 گرم وزن و ضخامت 7.7 میلیمتر انتخاب مناسبی برای کسانی است که میخواهند یک گوشی خوشدست داشته باشند. گفته می شود اپل در حال بررسی یک سنسور اثر انگشت درون صفحه برای مدل های آیفون ۱۳ است که علاوه بر به عنوان روش احراز هویت بیومتریک جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد، اما از طرفی هم به نظر می رسد این ویژگی برای آینده دورتر استفاده خواهد شد و شنیده ها و اطلاعات ما درباره ی آن محدود است.

آیفون 13 مینی در 4 رنگ متفاوت و در سه نسخهی 128 گیگابایت، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت به بازار عرضه شده است. استفاده از نمایشگر در آیفون 13 مینی باعث شده است این گوشی تبدیل به گوشی تمام و کمال و فوق العاده شود. ناچ آیفون 13، محل قرارگیری فیس آیدی نسبت به آیفون 12 20 درصد کاهش اندازه داشته است. با این افزایش وزن آیفون 13، کمپانی اپل سنگینترین آیفون خود را روانهی بازار کرده است.

رئال مادرید نیوز در این مقاله ضمن بررسی مشخصات چهار مدل آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس کپی، مقایسهای کوتاه برای این چهار گوشی جدید ارائه خواهیم داد. آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو از نظر و طراحی و شارژ مشابه یکدیگر هستند. همچنین میتوانید برای مشاهده قیمت آیفون ۱۳ کپی در بازار ایران، لیست قیمت بالای صفحه را مشاهده فرمایید. اگر در شبکههای اجتماعی فعالیت زیادی دارید و یا به دنبال تولید محتوای ویدئویی هستید، آیفون 13 مینی هر آنچه که شما از یک دوربین حرفهای انتظار دارید، در اختیار شما میگذارد.

رئال مادرید مایورکا
این مورد در 13 که دارای مجموعه دوربین بزرگتری است بسیار مشهود خواهد بود. هرچند که هنوز نسبت به دیگر گوشیهای پرچمدار اپل دارای ناچ بزرگتری است، اما با توجه دیگر ویژگیهای این گوشی افسانهای، میتوان از آن چشمپوشی کرد. جمعه 26 شهریور شرکت اپل از گوشی جدید خود که سر و صدای زیادی به پا کرده است رونمایی کرد. ما منتظر ناچ (بریدگی نمایشگر) کوچکتری هستیم و در حالی که برخی شایعات نشان می دهند که ممکن است سطحی تر باشد ، اما مدل های دستگاهی بر اساس اطلاعاتی که از زنجیره تامین چین تهیه شده است نشان می دهد که اندازه آن کوچکتر است و فضای کمتری را نسبت به ناچ موجود اشغال می کند.

شایعات حاکی از بهبود لنزهای در مدل های “” 13 و عملکرد بهتر در شرایط کم نور و بهبود فوکوس خودکار است ، اما تغییرات کمی برای لنز در دستگاه ها انتظار می رود. هرچند برای این گوشی افسانهای پیشبینیهای زیادی صورت گرفته بود، اما اپل برای چندمین بار طرفداران دنیای دیجیتال را شگفت زده است. شاید این افزایش وزن 12 گرمی خیلی زیاد به نظر نیاید اما اپل با اعتراضات زیادی مواجه است. آیفون 12 اپل دارای آیفون 12 مینی ، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس است. ​​!

آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس کپی میتوانند در عمق 6 متری آب تا نیم ساعت دوام بیاورند. باید دید کیفیت صدای این اسپیکرها در عمل و هنگام انجام آزمونهای مختلف چگونه خواهد بود.

آخرین بروزرسانی در: