طول مطالعه: 5 دقیقه

ثبت نام سایپا 1401: طرح جدید فروش محصولات سایپا (مرداد ماه)

بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین بایستی ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند. در این طرح فروش دیگر محدودیت های ثبت نام و مراسم قرعه کشی وجود ندارد و در هنگام ثبت اطلاعات، امکان واریز وجه برای خریداران فراهم است. 1 -محدودیت کد ملی برای ثبت نامها اعمال خواهد شد (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است).

مسی و رونالدو
محدودیت کد ملی برای ثبت نامها اعمال خواهد شد (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است) . حداقل سن برای ثبت نام 18 سال و داشتن گواهینامه الزامی است. تبصره: در خصوص متقاضیان خرید خودرو شاهین، بند 5 رعایت نمیگردد و بند 4 نیز برای متقاضیانی که از ابتدای سال 1401 نسبت به خرید خودرو شاهین اقدام نمودهاند، مجاز به ثبت نام خودرو مذکور نیستند. این بخشنامه از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 17 فروردین ماه 1401 به مدت 2 روز اجرا خواهد شد.

خرید گیم تایم World Of Warcraft

فروش فوری دو محصول جدید پادراپلاس دوگانه سوز و پیکاپ کارون ویژه شهریورماه 1401 از سوی سایپا آغاز خواهد شد. در این شرایط پیشفروش که در قالب دو بخشنامه جدا ارائه شده است، خودروهای شاهین، کوییک و ساینا عرضه شدهاند. ناگفته نماند که این قیمت مربوط به نسخه سفید رنگ سدان مذکور بوده و هنوز قیمت رنگهای دیگر آن مشخص نشده است. در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/19 از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت سایپا برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شدهاند، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات "سایپا" را به قیمت مصوب فراهم نموده است. ᠎​&;​!

آیفون 14 قیمت متقاضیان گرامی باید از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1400/04/16 (به مدت 3 روز) به صورت 24 ساعته میتوانند با مراجعه به سایت شرکت سایپا نسبت به خرید خودرو مذکور اقدام نمایند. متقاضیان محترم از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 1400/10/23 (به مدت 2 روز) به صورت شبانه روزی میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به پیش ثبت نام (شرکت در قرعه کشی) اقدام نمایند. متقاضیان محترم شرکت در این شرایط فروش میتوانند از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ به مدت ۲ روز کاری به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کدکاربری و رمز عبور نسبت به ثبتنام اقدام کنند.

اتریوم مرج شد
متقاضین میتوانند از ساعت 10 صبح روز شنبه به مدت 2 روز در سایت فروش شرکت سایپا اقدام به ثبت نام نمایند. این شرایط فروش از شنبه 1401/04/25 آغاز خواهد شد و به مدت 72 ساعت ادامه خواهد داشت. بر این اساس فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. متقاضیان محترم میتوانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/04/02 با ورود به "سامانه یکپارچه تخصیص خودرو" پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیان محترم از ساعت 15 فردا دوشنبه مورخ 1400/06/29 (به مدت 2 روز) به صورت شبانه روزی میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بخشنامههای ذیل از تاریخ پنجشنبه 1400/11/14 ساعت 8 صبح به مدت 2 روز فعال خواهد بود. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق سایت فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها، عواقب آن بر عهده گروه خودروسازی سایپا نخواهد بود .

زلنسکی بیوگرافی ضوابط و شرایط شرکت در قرعه کشی همچنان فعال است. ضوابط و شرایط قرعه کشی در این بخشنامه اعمال خواهد شد. تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال می باشد. قرار بود با صدور مجوز افزایش قیمت و عرضه خودرو توسط خودروسازان با قیمت کمتر از 5 درصد قیمت بازار نه تنها قیمتها در بازار کنترل شود، بلکه سودی که به جیب دلالان و مافیای خودرو میرود نیز به جیب خودروساز و مردم عادی بازگردد، اما همه این موارد و قولی که وزیر صنعت داد، عملی نشده و حتی قیمت خودرو ها دوباره افزایش شدیدی یافت و فاصله قیمت کارخانه و بازار مجددا زیاد شد.

زمان تحویل خودروها حداکثر ۹۰ روز خواهد بود.

در فاصله عید سعید قربان تا عید بزرگ غدیر خم اقدام کند. محصولات گروه خودروسازی سایپا از عید سعید قربان تا عید غدیر خم به صورت گسترده پیش فروش خواهد شد. این طرح از ساعت 14 روز شنبه مورخ 1401/06/19 فعال خواهد شد و تا زمان تکمیل ظریف ادامه خواهد داشت. زمان تحویل خودروها حداکثر ۹۰ روز خواهد بود. این بخشنامه از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/06/14 با موعد تحویل 30 روزه فعال خواهد شد. این بخشنامه از ساعت 15 روز دوشنبه مورخ 3 آبان ماه 1400 به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

کرونا در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
گروه خودروسازی سایپا قیمت جدید محصولات خود را ویژه خردادماه 1400 منتشر نمود. گروه خودروسازی سایپا قیمت جدید وانت نیسان دیزل را ویژه آبان ماه 1400 منتشر نمود. قرعه کشی طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا ویژه اسفندماه 1400 امروز یکشنبه برگزار شد. طرح جدید فروش وانت نیسان دوگانه سوز به همراه کاربری جدید از روز شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد. اسامی برندگان تا پایان امروز اطلاع رسانی خواهد شد. البته سایپا تا به امروز ساینا را تنها در نسخه سفید در بازار عرضه کرده و فعلا خبری از نسخههای رنگی نیست.

در این طرح فروش اعلام شده است که دیگر برخی محدودیت های گذشته در عرضه به صورت پیش فروش وجود ندارد و متقاضیان می توانند فرایند راحت تری را در هنگام ثبت نام طی نمایند. گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش و عرضه جدید محصولات خود را اعلام کرده است. معاون فروش گروه سایپا ضمن اعلام اصلاح قیمت محصولات تولیدی سایپا و افزایش بهای کارخانهای خودرو، از تداوم روند طرحهای هفتگی و مستمر فروش فوق العاده و پیش فروش خودرو با هدف تنظیم بازار، پاسخ به نیاز مصرف کنندگان واقعی و کمک به حذف واسطه گری خبر داد.

آخرین بروزرسانی در: