طول مطالعه: 4 دقیقه

احتمالا آیفون مدل پرو ۱۰۹۹ دلار و مدل پرومکس ۱۱۹۹ دلار قیمتگذاری شود. باتوجه به اینکه اپل علاقه زیادی به فناوری فیس آیدی نیز دارد، اینکه تمرکز خود را در تولید این سری از گوشیهای آیفون فقط روی تاچآیدی گذاشته باشد بعید است. با رونمایی زودهنگام از مشخصات، ویژگیهای فنی و همچنین طراحی خاص آیفون ۱۴ در پیشخبرها، استقبال از این گوشیها در بازار داخلی اصلا بعید نیست. اطلاعات تایید شده میگوید که گوشی آیفون ۱۴ از صفحه نمایش ۶.۰۶ اینچی از نوع با وضوح تصویر ۲۵۳۲ در ۱۱۷۰ بهره میبرد.

میانگین تورم جهانی
هنوز منبعی تایید نکرده است که بالاخره اپل قصد حذف درگاه را دارد یا خیر. هنوز یک سال از معرفی و عرضه گوشیهای سری ۱۳ اپل نگذشته که خبرهای بسیاری در مورد انتشار آیفون ۱۴ به گوش میرسد؛ خبرهایی که در نگاه اول همگی بر نبود مدل مینی در سری جدید تاکید دارند. نرخ تازهسازی آیفون ۱۴ نیز ۶۰ هرتز است؛ این بدان معناست که اپل در نسخههای استاندارد خود همچنان از نرخ تازهسازی پایینتر استفاده میکند تا علاقهمندان واقعی را به سمت خرید گوشیهای پرو و پرومکس راحتتر سوق دهد.

اگر اپل بخواهد از یکی از این دو فناوری برای باز کردن قفل گوشی استفاده کند به احتمال زیاد، انتخاب نهاییاش سنسور تشخیص چهره است. با مشخصههای ویژهای که مدلهای پرچمدار آیفون ۱۴ دارد، اپل از فروش این مدلها سود بیشتری دریافت خواهد کرد. افشاگریهای دیگری نیز میگوید که اپل قرار است در تمام مدلهای آیفون ۱۴ از دوربین سلفی استفاده کند که حفره آن بزرگتر است و این یعنی که اشیای جدیدی میتوانند در یک تصویر گنجانده شوند. چنین وضوحی با قیمت حدودی ۸۰۰ دلار یک امتیاز ویژه برای افرادی است که از آیفون ارزانقیمت بهترین کارایی را میخواهند.

برخی دیگر مدعی هستند که هر دو سری استاندارد و پرچمدار به مجهزند. خبرهای متفاوت به همین جا ختم نمیشود زیرا بنابر آنچه که منتشر شده یک چیپست ۴ نانومتری در آیفونهای سری ۱۴ خواهد بود، اما ادعاهای دیگری میگوید احتمال دارد اپل به چیپست ۳ نانومتری بسنده کند. پیشبینی میشود که در گوشیهای پرچمدار آیفون یعنی پرو و پرومکس نیز از همین تراکم پیکسل ۴۶۰ بهره گرفته شده، اما بهجای آن از نرخ تازهسازی ۱۲۰ هرتزی در این مدلها استفاده شده باشد. ​​​​ .

این مقاله از مجله پلازیو را با هر آنچه که در ارتقا و طراحی آیفون ۱۴ لحاظ شده، دنبال کنید. در نمودار ۱ ساعته بالا میتوانید مستطیلهای مختلف سبز را مشاهده کنید که دورههایی از حرکت قیمت در محدوده رنج یا خنثی را مشخص کرده است. گمانهها از وجود باتری بزرگتر در مدلهای جدید آیفون خبر میدهد که احتمالا این خبر از ضخامت بیشتر آیفون ۱۴ نشات گرفته است. انتظار میرود که سری جدید گوشیهای آیفون بدون بریدگی بالای نمایشگر و بدون برآمدگی ماژول دوربین و البته همراه با دکمههای دایرهای تنظیم صدا و اسپیکر بزرگتر تولید شود.

البته بسته به این که در کجای دنیا مستقر هستید، زمانهای خاصی برای معامله شما مناسبتر خواهد بود. از دیگر شایعات مربوط به این گوشیها میتوان به حافظه داخلی ۲ ترابایتی نیز اشاره کرد. به دلیل علاقه کاربران به گوشیهای آیفون مجهز به صفحه نمایشگر بزرگتر از ۶ اینچ، مدلهای مینی قبلی، فروش چندان قابلتوجهی نداشتند؛ بهویژه فروش آیفون ۱۲ مینی با صفحه ۵.۴ اینچی که با شکست مواجه شد.

اتریوم کلاسیک چیست

نکته پایانی که در ارتباط با معامله باید ذکر شود اخبار و رویدادها و تأثیر آن بر معاملات میباشد. با نرخ تازهسازی ۱۲۰ هرتزی و تراکم پیسکلی ۴۶۰ در کنار وضوح تصویر ۲۷۷۸ در ۱۲۴۸ما با یک نمایشگر حرفهای در مدلهای پرچمدار آیفون طرف خواهیم بود که صرفنظر کردن از آنها غیرممکن است. اگر از تراکم پیکسلی پرسیده باشید؟ در آیفونهای استاندارد، تراکم پیکسلی ۴۶۰ پیکسل در هر اینچ است؛ ویژگی که باعث میشود، رنگها طبیعیتر و تصاویر باکیفیتتر نمایش داده شوند.​&;​​ &;​.

زلنسکی فرار به لهستان

یکی از نقاط قوت گوشیهای سری ۱۴ اپل، حس اثر انگشت و بازگشت قدرتمند تاچآیدی است. اما آیا این بار هم بازار سری جدید گوشیهای آیفون مثل گذشته داغ خواهد شد؟ قابلیتهای جدید آیفون ۱۴ بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. گمانههای بسیاری در مورد دوربین آیفون ۱۴ وجود دارد. این ارز توسط سایر کشورها به طور رسمی یا غیررسمی به عنوان یک ارز مورد قبول استفاده میشود. بنابه گفته تحلیلگر شرکت اپل، در این خانواده، مدل استاندارد و پرو آیفون ۱۴ از نمایشگر ۶.۱ اینچی بهره خواهند برد و مدلهای مکس و پرو مکس آیفون ۱۴ از نمایشگر ۶.۷ استفاده خواهند کرد.

برای شارژ کردن گوشی میتوان از درگاه یا فناوری شارژ بیسیم استفاده کرد. پنل این نمایشگر از نوع ساخته شده است. این وب سایت بخصوص برای مقایسه داده های تاریخی یک کشور با سایر کشورها مفید است. چنین پیشرفتی امکان ثبت ویدئوهایی با کیفیت ۸را فراهم میکند. در سری جدید، جای آیفون مینی را مدل بهتری به نام مکس گرفته است. حذف بریدگی بالای نمایشگر احتمالا جای خود را به حفره و بریدگی کپسولیشکل خواهد داد که در اینصورت محل روزنه دایرهای پروژکتور نقطهای و دوربین سلفی و دوربین مادون قرمز همین جاست.

خرید ایرپاد پرو 2021

این سیگنال خرید فقط زمانی تأیید میشود که میانگین ۲۱ روزه به بالای میانگین متحرک ۵۵ روزه عبور کند. در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به چگونگی معامله جفت ارز یورو دلار . از میان این ۱۹ کشور، قویترین آنها کشورهای آلمان و فرانسه هستند زیرا این دو کشور دارای بزرگترین اقتصادها در اتحادیه اروپا هستند. قدرتمندترین آیفونهای موجود از رم ۶ گیگابایتی بهره گرفتهاند، پیشبینی میشود در سریهای پرچمدار آیفون شاهد یک رم ۸ گیگابایتی باشیم. تحلیلگر شرکت اپل میگوید در نسخههای پرو و پرومکس آیفون ۱۴ از دوربینهای ۴۸ مگاپیکسلی بهره گرفته شده است.

آیفون ۱۴ پرومکس با صفحه نمایش ۶.۶۸ اینچی به بازار عرضه میشود. روی هم رفته به نظر میرسد تمام شاخصههای دوربین آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو در آیفون استاندارد ۱۴ نیز وجود دارد. برخی میگویند مدلهای استاندارد به تراشه مجهز میشوند و مدلهای پرو به . یعنی معاملات اواخر بعدازظهر به وقت نیویورک و آغاز معاملات به وقت توکیو. با چنین دوربینی امکان بزرگنمایی پریسکوپی تصویر بین ۴ تا ۵ برابر وجود دارد.

آخرین بروزرسانی در: